5
(1)

O mBank

mBank vstúpila s mKontom na slovenský bankový trh 25. novembra 2007 ako prvá banka, ktorá priniesla na Slovensko celkom nový model – každodennú on-line správu bankových služieb cez internet alebo telefón samotným klientom. To jej umožnilo ponúknuť zákazníkom najvyužívanejšie bankové služby úplne zadarmo. mBank tak svojim spôsobom spôsobila v bankovom sektore skutočnú „bankovú revolúciu“.

Tento model sa evidentne osvedčil a v súčasnosti sa mBank s viac než 600 000 zákazníkmi radí medzi úspešných hráčov nielen na našom trhu. Nová mobilné platforma (aplikácia) internet bankingu uvedená začiatkom roka 2014 dokázala, že pre klienta neprináša iba finančné výhody, ale pomáha mu aj zvyšovať a udržiavať si schopnosť spravovať svoje vlastné financie. To je hlavný aspekt, ktorým sa aplikácia mBanky odlišuje od iných aplikácií ostatných bánk na trhu.

Materská spoločnosť: mBank S.A.

mBank pôsobí v Slovenskej republike na základe tzv. európskeho pasu pre podnikanie v bankovom sektore. Je obchodnou značkou mBank S.A. (predtým BRE Bank S.A.), ktorá 25. novembra 2013 zlúčila svoje aktivity pod jednu strechu a prijala meno svojej najúspešnejšej značky – mBank S.A. V súčasnosti jej služby využíva 3,6 milióna zákazníkov, čo ju radí medzi popredné finančné spoločnosti v Strednej Európe. Poľská mBank S.A. je súčasťou skupiny Commerzbank, jednej z najväčších finančných skupín v Európe.


bankový účet v mobile zadarmo

mBank S.A. je členom skupiny Commerzbank, jednej z vedúcich finančných inštitúcií v Európe. Commerzbank vlastní v poľskej mBank viac ako 70% podiel.

Identifikačné údaje

mBank SPÓŁKA AKCYJNA so sídlom ul. Senatorska 18, 00-950 Varšava, Poľská republika, akciová spoločnosť, zapísaná v Národnom súdnom registri vedenom Okresným súdom v meste Varšava, 12. obchodné oddelenie, pod číslom KRS 0000025237, ktorá podniká na území Slovenskej republiky prostredníctvom mBank S.A., pobočka zahraničnej banky.

Viac sa o mBank dočítate na stránke samotnej banky: odkaz https://www.mbank.sk/o-nas/o-banke/

Kontakty

Telefónny kontakt a email

Pobočky banky v SR

Korešpodenčná adresa

How useful was this post?

Click on a star to rate it!Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

Kto a čo je banka mBank

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.