0
(0)

N26 pred nedávnom vydala zaujímavú infografiku, z ktorej sa (nielen) potencionálny klient tejto internetovej banky dozvie nielen základné ale aj zásadné informácie čo všetko táto online banka dokáže. Okrem základných informácií týkajúcich sa samotnej banky – počet rokov fungovania, počet zamestnancov, v ktorých krajinách už funguje online, sa dozviete tiež aké produkty – typy bankových účtov – ponúka, pre koho sú určené a aké funkcionality ponúkajú.

Ak si zoberieme, že táto čisto internetová banka funguje prakticky v celej Európe už niekoľko rokov a stále rastie, javí sa nám ako najlepšia alternatíva k bankám na Slovensku. Obzvlášť, keď stále ponúka bežný účet absolútne bez poplatkov, s plnohodnotnou platobnou kartou MasterCard s 5 výbermi do mesiaca absolútne zdarma! To všetko pritom vyriešite priamo z pohodlia svojho domova, keďže si účet otvoríte behom pár minút online. Nikam nechodíte a platobná karta príde poštou na vašu poštovú adresu behom niekoľkých pracovných dní.

 

Klikni na reklamu nižšie a otvor si bezplatný plnohodnotný bankový účet zadarmo ešte dnes!

otvoriť si bezplatný plnohodnotný bankový online účet zadarmo je otázkou niekoľkých minút

 

 

N26 banka v roku 2020 – prehľad ponúkaných účtov, služieb, funkcionalít v prehľadnej grafickej podobe

 

 

 

Otvor si účet N26 zadarmo s platobnou kartou
 

 

 

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

N26 banka – čo všetko ponúka v roku 2020, komplexný prehľad
Tagy:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.