0
(0)

N26 online banka dosiahla ďalší pôsobivý míľnik na svojej ceste bankovým online sektorom a teraz má po celom svete už viac ako 5 miliónov zákazníkov! Oficiálne vyhlásenie nemohlo prísť vhodnejšie, nakoľko je to presne päť rokov po oficiálnom spustení jej prvého bankového účtu n26 určeného iba pre mobilné zariadenia, ktorý sa uskutočnil 26. januára 2015.

Minulý rok sa ukázal byť pre túto nemeckú banku najúžasnejším rokom rastu. Len v roku 2019 sa ich zákaznícka základňa zdvojnásobila a prilákala viac používateľov za posledných dvanásť mesiacov ako spolu za všetky predchádzajúce roky. Okrem toho n26 oslávila veľa ďalších významných úspechov – dostali jedno z najvyšších ocenení FinTechs na svete , stala sa prvou európskou význačnou bankou, ktorá vstúpila na americký trh , a súčasne otvorila svoj najmodernejší Vienna TechHub, aby sme sa zamerala na ďalšie inovácie v online prostredí. Okrem toho  banka v rámci poskytovania online podpory svojim zákazníkom venovala celkovo až 134 000 hodín, aby im poskytla čo najspoľahlivejšiu zákaznícku podporu , a súčasne rozšírila svoju pracovnú silu o 1 500 ľudí v 80 krajinách, aby to všetko perfektne fungovalo.

Banka n26 teda zažila v celku vzrušujúcich 5 rokov, čo charakterizujú najlepšie nižšie priložené štatistiky, pričom naďalej tvrdí, že bude pokračovať ​​na svojej globálnej ceste, na ktorej predstaví ešte nových funkcionalít pre svojich (aj nových) zákazníkov tak, aby viac skutočne žili a bankové veci riadili len zo svojho mobilu z pohodlia domova.

 

5 rokov úspešnej expanzie v online bankovom sektore po celom svete – n26

 

 

počet klientov n26 utešene narastá…

 

 

Vyskúšaj online účet n26 banky aj ty – obratom máš účet otvorený v Nemecku

 

 

 

 

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Mobilná banka N26 má už 5 miliónov klientov!
Tagy:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.