0
(0)

Presne v deň jarnej rovnodennosti vydala banka N26 nové vyhlásenie, v ktorom sa pochválila okrem iného aj tým, že od augusta 2017 navýšila počet nových klientov banky z pol milióna na neuveriteľných viac ako 850-tisíc z celej Európy. Je to určite dôkazom toho, že o internetovú (fintech) banku majú ľudia v celej Európe reálny záujem, využívajú jej najmodernejšie funkcionality a začínajú využívať potenciál online banky naplno, bez hraníc, bez návštevy kamennej banky a stačí pritom na to jednoduchý smartfón.

Aké sú však ďalšie plány N26 nielen v roku 2018?

Po tomto úspechu bude banka N26 v tomto roku ďalej expandovať na nové trhy, konkrétne Veľkú Britániu a USA. Tieto trhy chce banka „obsadiť“ už v priebehu leta-jeseň 2018 a preto navýšila kapitál na neuveriteľných 160 miliónov dolárov, aby mohla pokračovať v úžasnej dynamike, ktorú momentálne zažíva. V dôsledku toho uzavrela banka nové lukratívne partnerstvá s firmami Allianz X a Tencent, čím vytvorila nový rekord pre tento typ financovania v nemeckom fintechovom aj európskom priemysle. Celkový objem finančných prostriedkov tak dosiahol neuveriteľných 215 miliónov dolárov.

Čo znamenajú veľké investície pre klientov banky?

Pre zákazníkov ide o priamu investíciu do produktu banky N26. Banka tak bude môcť investovať do toho, aby bankovníctvo bolo ešte inteligentnejšie a jednoduchšie, čím bankovníctvo bude ešte rozumnejšie a osobnejšie pre všetkých zákazníkov pomocou umelej inteligencie. Pre banku je to potvrdenie jej vízie a misie vybudovať banku, ktorú svet používa a zároveň upevňuje pozíciu lídra nielen na európskom fintech trhu – lídrom mobilného bankovníctva.

Allianz a Tencent, ktorí sa pripojili k rodine existujúcich investorov banky N26, sú výrazným úspechom a potvrdením vízie a cieľov banky. Allianz je jedným z najväčších svetových investičných spoločností a vedúcich poisťovacích spoločností a považuje sa za jednu z najdôveryhodnejších značiek v odvetví finančných služieb. Tencent sa vypracoval z priekopníka na lídra trhu v oblasti sociálnych médií, hier, elektronického obchodu a mobilných platieb v Číne. Jeho vlajkový produkt WeChat má teraz viac ako jednu miliardu aktívnych mesačných používateľov. V nedávnej dobe dokonca prekonal Facebook v trhovej hodnote.

Všetky tieto aspekty môžu priniesť pre súčasných a nových klientov banky len samé výhody do budúcna a sú zárukou správnej voľby pri výbere banky – online banky.

Prečítajte si tiež aké výhody prináša založenie osobného účtu v banke N26 a zvlášť používanie platobnej karty Mastercard, ktorú k účtu máte úplne zadarmo. Založiť osobný bankový účet cez internet z pohodlia domova zvládnete za príjemných 8 minút…

 

=> ZISTIŤ VIAC INFORMÁCIÍ O BANKE N26

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

N26 má už viac ako 850 000 klientov v celej Európe !
Tagy:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.