0
(0)

N26 banka teraz zavádza jednoduchú a intuitívnu možnosť zasielania peňazí v cudzej mene (myslené v inej ako Euro) na účty bánk v zahraničí priamo vo svojej aplikácii.

 

 

Výhody prevodov v cudzej mene v rámci aplikácie

 

  • S N26 bankou sú prevody v cudzej mene pohodlné a rýchle – a odteraz sú medzinárodnejšie ako kedykoľvek predtým! Vďaka funkcii TransferWise, ktorá je dokonale integrovaná do aplikácie N26, si teraz môžete vybrať zo širokého výberu nových mien a posielať svoje peniaze do ďalších destinácií po celom svete. Naliehavo potrebujete vyplatiť priateľa vo Veľkej Británii alebo poslať jednorazovú sumu rodine na opačnej strane sveta, napr. do Brazílie? Alebo možno len prevádzate prostriedky na český bankový účet, aby ste niekomu miestnemu zaplatili účet? Kamkoľvek musia peniaze ísť, dostaneme ich tam s aplikáciou banky N26- stačí si vybrať menu a zvoliť cieľ.
  • TransferWise je priamo integrovaný do aplikácie N26, takže transakcie v cudzej mene sú efektívnejšie ako kedykoľvek predtým. Nebudete presmerovaní nikde inde. Aby ste mohli posielať svoje peniaze, nebudú vám účtované žiadne ďalšie poplatky za platbu debetnou kartou. Všetko je na jednom mieste, priamo na dosah ruky.
  • S N26 a TransferWise vždy profitujte zo skutočného výmenného kurzu a užívajte si nízke transferové náklady v porovnaní s inými službami prevodu peňazí. Zároveň získajte okamžitý prehľad o výške tohto poplatku skôr, ako sa pustíte do posielania peňazí.

 

 

Ako previesť peniaze v cudzej mene?

 

  1. Otvorte aplikáciu N26 banky a prejdite na panel Akcie (Actions)
  2. Klepnite na Poslať peniaze (Send money) a vyberte Prevod cudzej meny (Foreign Currency Transfer)
  3. Zadajte sumu a vyberte svoju menu, aby ste dostali svoju ponuku. Napr.: chcem previesť 100 € na české koruny na konkrétny český bankový účet. Ukáže sa vám aj konkrétny poplatok za prevod. V tomto prípade to bolo v čase písania článku 0,89 €.
  4. Pridajte a skontrolujte bankové údaje príjemcu a potvrďte prevod.
  5. To je všetko!

 

 

Veď si pozrite priloženú animáciu, aké je to jednoduché:

 

 

 

Vyskúšaj N26, je to zadarmo !

 

 

 

 

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

N26 – Prevody v cudzej mene priamo v aplikácii
Tagy:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.