5
(1)

V čom je mKonto jedinečné?

V spleti mnohých bankových inštitúcií narazíte určite na veľké množstvo účtov, ktoré môžete využívať k osobnej potrebe. Ide o produkty pripravené fyzickým osobám, pre ktoré predstavujú istú bezpečnostnú schránku na peniaze, ktorú je možné ovládať prostredníctvom internetu odkiaľkoľvek a kedykoľvek.

Do popredia mnohých diskusií, článkov a nezávislých testov sa čoraz častejšie pretláča osobný účet mKonto, ktorého popularita je neustále na vzostupe. Ostáva teda otázka, čím je to spôsobené? Na ňu a na množstvo ďalších vecí, vám odpovedia nasledujúce riadky.

Neplaťte za osobný účet!

Tým najvýraznejším plusom tohto bankového produktu sú nulové náklady. Za mKonto nezaplatíte vôbec nič. Je poskytované zadarmo a bezplatne, iba v prípade špecifických služieb sú vyžadované symbolické poplatky v malej výške.


bankový účet v mobile zadarmo

Pre bežného používateľa ide o ten najlacnejší variant ako spravovať peniaze, prípadne ichzdieľať hneď s niekoľkými ďalšími spolumajiteľmi.

mKonto od spoločnosti mBank vás naláka hneď v samotnom začiatku, a to prostredníctvom významného slovíčka „zadarmo“.

  • Zriadenie účtu je zadarmo
  • Vedenie účtu je zadarmo
  • Prichádzajúce platby sú zadarmo
  • Odchádzajúce platby sú zadarmo

K bankomatu bez jediného poplatku

Bankový účet je primárne využívaný k bezhotovostnému platobnému styku. K nemu nepochybne a neodmysliteľne patria platobné karty, prípadne tie debetné.
V mBank máte v tomto smere na výber, keďže je tu mKarta, Zlatá mKarta a mNálepka.

S oboma kartami môžete platiť podľa svojho uváženia, zásadné sú výbery z bankomatu. Prvé tri sú vždy zadarmo, nech už sa postavíte k akémukoľvek bankomatu ľubovoľnej spoločnosti na území Slovenskej Republiky. Od septembra 2016 je navyše možné túto bezplatnosť udržať prostredníctvom výberu nad 70 eur.

Obmedzovať sa mimochodom nemusíte ani v zahraničí. S mKontom stačí vybrať tiež aspoň 70 eur a všetko máte zadarmo.  

Ušetrite na poplatkoch desiatky eur ročne

mKonto, to nie je len dlhodobá úspora bez akýchkoľvek záväzkov, ale tiež profesionálne služby, nepretržitý zákaznícky servis a stále sa opakujúce akcie, v rámci ktorých ušetríte viac ako dosť.

Aj vďaka tomu sa banková inštitúcia mBank stavia medzi prvotriednych poskytovateľov týchto služieb a od svojich zákazníkov nevyžaduje žiadne špeciálne podmienky. Úspory sa môžu pohybovať od 3 do 6 eur mesačne v porovnaní s bežnými a veľkými bankami.

Využite potenciál osobného účtu mKonto

Založte si mKonto a dopracujte sa k celodennej a pohodlnej správe vlastných financií, o ktorých budete informovaní pomocou niekoľkých odlišných komunikačných kanálov.

  • Internetové bankovníctvo
  • Mobilné bankovníctvo
  • Zasielanie SMS správ
  • E-maily

Tieto faktory vypovedajú o tom, že svoj osobný účet budete mať pod starostlivým drobnohľadom 24 hodín denne a 7 dní v týždni. A čo ak si náhodou nebudete vedieť dať rady? Stačí osloviť profesionálne vyškolených operátorov a tí všetko potrebné zariadia za vás. Vysvetlia napríklad aj štyri ďalšie pridružené kontá eMax a eMax Plus ako aj ich fungovanie.

Získajte mKonto tou najjednoduchšou cestou, a to prostredníctvom internetu, teda bez nutnosti navštevovať pobočky mBank, pekne z pohodlia vlastného domova.

 

 

How useful was this post?

Click on a star to rate it!Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

Výhody účtu mKonto v banke mBank

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.